وبلاگ

آئودی E-Tron RS GT کن بلاک برای رانندگی روزمره!

کن بلاک برای سواری روزمره خود یک دستگاه آئودی RS E-Tron GT سفارشی را انتخاب کرده است. این سدان الکتریکی ستاره ویدئوهای شش‌قسمتی جدید الکتریک فلیت کن بلاک خواهد بود. RS E-Tron GT کن بلاک دارای پوشش بدنه سفید مات با تریم مشکی است. همکار او در این ویدئوها می‌گوید خودروی موردبحث شبیه یکی از جنگجویان فیلم جنگ ستارگان شده است. رینگ‌های این خودرو هم رنگ سفید مشابه بدنه را دارند اما طراحی مختلفی را به نمایش گذاشته‌اند. طرفداران کن بلاک در اینستاگرام طراحی این رینگ‌ها را انتخاب کرده‌اند. رینگ اول از نوع شش پره NGO است و بلاک آن‌ها را در عقب خودرو نصب کرده است. رینگ‌های جلو هم از نوع آئرودیسک توربو مانند هستند.

کمپانی روتیفرم این رینگ‌های سفارشی را برای RS E-Tron GT کن بلاک تولید کرده است زیرا فعلاً تولید انبوه آن‌ها برای محصول جدید آئودی شروع نشده است. بلاک برای سواری روزمره خود لاستیک‌های تویو اسپرت را انتخاب کرده است. او می‌خواهد برای تردد در کوهستان‌ها هم از لاستیک‌های چهارفصل تویو سلسیوس استفاده کند. بلاک همچنین روی سقف نیز یک نگه‌دارنده وسایل را به منظور حمل اسنوبرد و پوتین‌ها نصب کرده است. از نظر فنی تغییری در این خودرو رخ نداده است و بنابراین دو پیشرانه الکتریکی RS E-Tron GT قدرت ۵۹۰ اسب بخاری و گشتاور ۸۳۰ نیوتون متری تولید می‌کند. این سیستم توانایی بوست موقتی قدرت به ۶۳۷ اسب بخار را دارد. آئودی می‌گوید محصول الکتریکی‌اش در عرض ۳.۱ ثانیه از سکون به‌ سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت می‌رسد و حداکثر سرعت ۲۵۰ کیلومتر در ساعتی دارد.

بلاک در ویدئو می‌گوید که هنوز این خودرو را نرانده است. در اواخر کلیپ نیز شاهد بیرون آوردن این خودرو از گاراژ هستیم. البته فعلاً محتوای باقی قسمت‌های ویدئوهای الکتریک فلیت کن بلاک معلوم نشده است. بلاک در سال ۲۰۲۱ همکاری خود با آئودی را اعلام کرد. این خودروساز خودروی S1 E-Tron کواترو هانیترون را برای بلاک تولید کرده است که ستاره ویدئوی جدید گیمخانا با عنوان الکتریخانا خواهد بود.

برچسب هاآئودی E-Tron اخبار خودرو الکتریکی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا