وبلاگ

اجرای تمام بازی‌های استیم برروی خودروهای تسلا در آینده

با نزدیک‌شدن به زمان عرضه برخی محصولات جدید تسلا به بازار، ایلان ماسک به توییتر رفته تا به برخی سوالات پاسخ دهد. در میان برخی سوالات، او از سازندگان بازی پرحاشیه سایبرپانک ۲۰۷۷ تعریف کرد. سپس به یک شخص دیگر توضیح داده که علاقه‌مند است تمام کاتالوگ سرویس بازی‌های استیم را به خودروهای تسلا بیاورد. او در پایان قول داده است که حتما بازی سایبرپانک جزو آن بازی‌ها باشد.

بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ محصول cd projects

ماسک عادت دارد اخبار اینچنینی را توسط توییتر اعلام کند. این شرکت فاقد تیم PR است (تیمی که مسئولیت شهرت شرکت را برعهده دارد)؛ بنابراین افرادی که اطلاعات را درباره رویدادهای آینده با استراتژی‌های خاص منتشر کنند وجود ندارند. در نهایت تعجبی ندارد که ماسک اطلاعیه همکاری با استیم را در مدل‌های آینده در توییتر منتشر کند. او در توییتر اینگونه توضیح می‌دهد:

ما درحال کار کردن روی این هستیم که کاری کنیم تا بازی‌های استیم با مشخصات متفاوت روی تسلاها اجرا شوند. اجرای بازی روی تسلا زمان‌بر خواهد بود.

با توجه به گفته ماسک، انتظار افزوده‌شدن یک یا دو بازی را نداریم؛ بلکه انتظار داریم که این کار را به‌شکلی فراگیر انجام شود و ماسک، کاتالوگ بزرگ استیم که شامل حدود ۵۰ هزار عنوان بازی است را وارد خودروهای تسلا کند. او همچنین قول داده است که بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ یکی از این بازی‌ها خواهد بود اما به زمان عرضه وانت تسلا اشاره‌ای نکرده است. نبود اطلاعات قطعی درباره حرکت بعدی این شرکت که برخی آن را مشکلی بزرگ می‌دانند (درست شبیه ماجرای سی‌دی پراجکت و تولید بازی سایبرپانک ۲۰۷۷) باعث ناراحتی برخی طرفداران تسلا شده است. دیدگاه‌های کاربران در انجمن‌های آنلاین و سایت‌های نظیر ردیت بالا گرفته‌اند؛ یکی از کاربران این‌گونه نوشته است:

لطفا فقط وانت را بسازید تا بتوانم آن را بخرم.

معتقدیم که کاربران بیشتر از بازی‌کردن روی نمایشگر خودرو، به تحویل خودروهایشان علاقه‌مند هستند. با توجه به مشکلات بزرگ‌تری که تسلا هم‌اکنون با آن‌ها درگیر است، افزوده‌شدن کاتالوگ بازی‌های استیم یک پروژه برای آینده به شمار می‌رود. اخیرا فناوری خودروهای خودران و فراخوان سازمان NHTSA نیروی زیادی از تسلا گرفته است. با توجه به اینکه امسال شاهد عرضه هیچ مدل جدیدی از تسلا نیستیم، مشتریان سایبرتراک باید تا سال ۲۰۲۳ صبر کنند. در این وضعیت اصلا حرفی هم از تسلا رودستر نمی‌توان زد! در نهایت تسلا چه با بازی یا بدون آن، مشکلات فراوانی پیش‌روی خود دارد که باید نخست به آن‌ها رسیدگی کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا