وبلاگ

ریویان R1T، وانتی که در هیچ بخشی کم نگذاشته است!

تقریبا تمام خودروهای موجود در این رده از بازار برای حفظ کیفیت بخش‌های اصلی خود، از کیفیت بخش‌های دیگر کاسته‌اند. بسیاری از برندها با وجود تولید وانت‌ها و شاسی‌بلندهای گران‌قیمت در بخش‌هایی آن کیفیت مطلوب را ندارند. با وجود اینکه وانت برقی R1T تاکنون توانایی‌های خود را به‌خوبی نشان داده است، ریویان هنوز راه زیادی را برای اثبات کامل خود به بازار در پیش دارد. بررسی‌های متعدد نشان داده است که این خودروی تمام برقی یکی از بهترین وانت‌های حال حاضر بازار با انتشار کربن صفر است؛ چراکه به‌خوبی دربرابر رقبای خود، قد علم کرده است.

در ویدئوی این مطلب می‌بینید که ارائه‌دهندگان به این مهم توجه دارند که ریویان R1T از سایر محصولات این بخش بازار متفاوت است. آن‌ها پس از راندن این وانت برقی در جاده‌های دره مشهور گرندکنیون آمریکا، به بررسی توانایی‌های خارج جاده‌ای R1T پرداختند. این بررسی هم محدود به چند راه با کمی گل یا سنگ‌لاخ نمیشود؛ بلکه مسیری با چالش‌های جدی آفرود است.

همان‌گونه که بیان شد، R1T در هیچ‌کجا سواران خود را ناامید نکرده و از تست‌ها با موفقیت بیرون می‌آید. خوشبختانه نکات مثبت این خودرو به عملکرد خارج و داخل جاده‌ای محدود نمی‌شود و سازنده آن را با فناوری روز، کابینی مجلل و ویژگی‌های کاربردی بسیاری همراه کرده است. همان‌گونه که یکی از ارائه‌دهندگان می‌گوید:

این خودرو بهترین نکات موجود در وانت‌های برقی جدید، خودروهای تسلا و خودروهای اسپرت را با هم در یک نقطه به‌شکلی شگفت‌آور ادغام کرده است.

از نظر ارائه‌دهندگان این ویدئو، با توجه به برچسب قیمتی ۹۱ هزار دلاری ریویان برای این وانت، خرید آن کاملا قابل توجیه است. با این همه، آن‌ها به این نکته اشاره می‌کنند که R1T آن‌گونه که انتظار می‌رود کم‌مصرف نیست؛ باتری بزرگ این خودرو سرشار از فلزهای گوناگون است. شاید اگر ریویان این وانت را به نحوی اقتصادی‌تر طراحی می‌کرد، شاهد گستره مسافت قابل‌پیمایش بیشتری می‌بود.

یکی از ارائه‌کنندگان به شاسی‌بلند بعدی ریویان به نام «R1S» اشاره می‌کند و می‌گوید که آن خودرو در زمان معرفی، به‌حتم توجه بسیاری را به‌سوی خود جلب خواهد کرد. نظر شما چیست؟! آیا ریویان به بهترین برند در زمینه ساخت خودروهای بزرگ برقی تبدلیل خواهد شد؟!

تماشای ویدئو در یوتیوب: (سابسکرایب در کانال یوتیوب پدال را هم فراموش نکنید)

برچسب هاالکتریکی پیکاپ – وانت ریویان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا