رپورتاژ

شرایط اخذ ویزای استارت آپ انگلستان

شرایط اخذ ویزای استارت آپ انگلستان چندان سخت نبوده و افراد می توانند متقاضی دریافت آن شوند. داشتن شرط سنی بالای 18 سال اولین شرط درخواست این ویزا می باشد.

تمامی افرادی که متقاضی دریافت این ویزا هستند باید بتوانند طرحی جدید و خلاقانه در زمینه تجارت و یا صنعت ارائه دهند تا بتوانند این ویزا را دریافت کنند.

ایده فرد متقاضی باید توسط موسسات آموزشی پذیرفته شود تا موفق به گرفتن ویزا شود. نظر و یا تقاضای این افراد باید دارای دانش جدید، صنعتی نوین یا تجارتی سودآور باشد و فرد متقاضی باید در ارائه خلاقیت خود چنان مهارت داشته باشد که بتواند ایده خود را به صورت کاملا استادانه به کرسی بنشاند.

مراکزی که این موارد را بررسی می کنند، باید یک مرکز علمی یا اقتصادی باشند تا بتوانند جواب قابل قبولی بدهند. اگر افراد دارای رزومه قوی باشند و در خصوص طرج تجاری خود به صورت دقیق عمل نمایند، حتما می توانند این شرایط را پشت سر بگذارند و موفق باشند.

داشتن تمکن مالی ضروری و لازم است، یعنی فرد باید به صورت طولانی و حداقل شش ماه میزان کارکرد حسابش بالا باشد و حدود 1300 پوند به طور ثابت در حسابش داشته باشد. تسلط به زبان انگلیسی هم یکی از مهم ترین فاکتورهای دریافت ویزای استارت آپ است که می تواند به گرفتن ویزا کمک نماید. شما در مواجه با افسر یا مسئول پرونده باید بتوانید به خوبی صحبت کنید و هدف از سفرتان را شرح دهید.

اگر به دنبال اخذ ویزای استارت آپ انگلستان هستید حتما این لینک را دنبل نمایید

مراحل اخذ ویزای استارت آپ انگلستان

مراحل ویزای استارت آپ انگلیس به شرح زیر است:

فرد متقاضی سه ماه قبل از برنامه سفر می تواند درخواست خود را در کشورهای دیگر و به صورت اینترنتی به سفارت انگلستان بدهد. فرد باید بتواند تمامی مدارک درخواستی را به صورت کامل ارائه دهد و در صورت نیاز تصویر واضح و اسکن شده را به سفارت ارسال نماید.

فردی که قصد گرفتن این ویزا را دارد می تواند به نزدیک ترین شهری که کنسولگری انگلستان در آن واقع شده، مراجعه کرده و عکس و مشخصات خود را ارسال کند.

اگر کسی قصد سفر به صورت خانوادگی دارد باید تمامی اعضای خانواده مدرک خود را ارسال نمایند. فرد پس از ارائه طرح و پذیرش طرح می تواند برای دریافت این ویزا اقدام نماید.

در زمان اخذ و یا تقاضای ویزا بهتر است تمامی شرایط را رعایت کنید و در پر کردن فرم نهایت صداقت را داشته باشید. در گرفتن ویزا بهتر است در زمان مقرر و دقیق اقدام به اخذ ویزا نمایید، این موعد قابل تمدید نبوده و ممکن است فرصت شما از دست برود.

پیشنهاد میکنیم حتما سری به مقاله اخذ ویزای انگلستان زده و با چگونگی دریافت این نوع ویزا آشنا شوید

 

تمکن مالی برای اخذ ویزای استارت آپ انگلستان

در هر ویزا و سفر خارجی یکی از مهم ترین شرایط داشتن توان مالی کافی می باشد. هزینه ویزا استارتاپ انگلیس کم نیست و فردی که طرح و ایده کاری و یا بیزنسش مورد تایید قرار گرفت، باید بتواند هزینه های رفت و آمد، مدت اقامت در این کشور و هزینه های جاری را بپردازد تا کار و ایده اش شروع گردد.

انجام تمامی مراحل کاری و اجرای هر پروژه ای نیاز به مقدار زیادی پوند دارد که باید خود فرد تامین کند. اگر گردش مالی خوبی نداشته باشید و مقدار پول تعیین شده توسط مراجع ذی صلاح در حساب شما موجود نباشد، ممکن است ویزای شما پذیرفته نشود.

داشتن تمکن مالی نشان دهنده آمادگی همه جانبه فرد بوده و می تواند راه گشا باشد. مقدار پولی که باید در حساب فرد باشد تا تقاضایش مورد قبول قرار گیرد، حدود 1300 پوند می باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا