وبلاگ

کاپ رینگ‌های جذاب بی ام و را چگونه نصب کنیم؟

یکی از ویژگی‌های جالب محصولات رولزرویس سرانجام در محصولات گروه بی‌ام‌و نیز دیده شده است. بله درباره کاپ رینگ‌های چرخان و خود تراز صحبت می‌کنیم. زمانی که رینگ‌ها در حال چرخش باشند این کاپ‌ها ثابت باقی خواهند ماند تا به همه افراد بگویند که شما در حال راندن چه خودرویی هستید. اگرچه این کاپ رینگ‌ها چیز خاصی نیستند اما فکر می‌کنیم اکثر افراد آن‌ها را دوست دارند.

امروز شما می‌توانید این کاپ رینگ‌ها را برای سری ۲ گرن کوپه و سایر محصولات گروه بی‌ام‌و نیز سفارش دهید. حتی فولکس‌واگن نیز کاپ رینگ‌های ثابت را در سال ۲۰۱۹ معرفی کرده است و بنابراین شما می‌توانید آن را روی گلف هم سفارش دهید. اگر می‌خواهید بدانید این کاپ رینگ‌ها چگونه نصب می‌شوند یک ویدئوی جدید را تقدیم می‌کنیم که فرایند ساده این کار را نشان می‌دهد. پیش از آنکه کاپ رینگ جدید را در جای خود فشار دهید باید با یک تکه پلاستیک کاپ رینگ استاندارد را از جای خود بیرون بیاورید.

اگر رینگ روی خودرو هم باشد کار راحتی خواهید داشت. از آنجایی که در این حالت به پشت رینگ دسترسی ندارید باید از ابزار متفاوتی استفاده می‌کنید. بی‌ام‌و استفاده از هولدر گوشی‌های هوشمند را توصیه می‌کند.

کاپ رینگ‌های چرخان و خود تراز با تمامی رینگ‌های متفرقه هماهنگی دارند اما باید بدانید این کاپ رینگ‌ها با دو سایز تولید می‌شوند. قطر لوگوی بی‌ام‌و ۶۵ میلی‌متر است و خود کاپ هم دارای وزنه تعادل است. در واقع این وزنه تعادل باعث می‌شود لوگوی بی‌ام‌و همیشه به‌صورت رو به بالا نگه داشته شود. این کاپ‌ها کاربردی‌تر از جلوپنجره‌های نورانی نیستند اما از نظر تجاری می‌توانند یک منبع درآمد دیگر باشند.

برچسب هاویدئو کلیپ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا