رپورتاژ

عضویت جت خصوصی

به دنبال سفرهای طولانی مدت هستند. اکشن اسکی به کسانی که قصد سفر در این فصل اسکی را دارند توصیه می‌کنیم همین الان رزرو کنند تا تاریخ سفر دلخواه خود را تضمین کنند.

Boeing Business Jet و Airbus Corporate Jet دو هواپیمای برد دور هستند که در این دهه وارد بلیط هواپیما  بازار می شوند. نسخه‌های لوکس برد بلند 737 و A319، این دو هواپیما به‌ویژه در بین VVIP‌های دولتی و ستارگان موسیقی و فیلم محبوبیت دارند. کابین اندازه هواپیما، اتاق خواب اصلی و حمام با دوش به عنوان استاندارد بسیار جذاب هستند. اتاق کنفرانس/ناهارخوری مجزا و منطقه نشیمن به عنوان دفاتر عالی در آسمان و محیطی ایده آل برای یک تور طولانی برای ستاره های موسیقی محبوب دهه عمل می کند. برای A-listers که فیلم‌های نمادین آن زمان مانند ارباب حلقه‌ها و دزدان دریایی کارائیب را تبلیغ می‌کردند، تورهای تبلیغاتی برای سفر از اولین فیلم به اولین نمایش با نهایت آسایش در آسمان، بسیار کم‌تر تبدیل شدند.

برای ما در Air Partner، افراد بدخواه شاهد راه‌اندازی برنامه عضویت جت خصوصی ما – JetCard بودند. همانطور که مسافران بلیط هواپیما مشهد کیش  جت تجاری با نیازهای هوانوردی خصوصی خود پیچیده‌تر شدند و به حداکثر انعطاف‌پذیری و قابلیت اطمینان نیاز داشتند، JetCard آرامش بیشتری را در کنار یک سرویس

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا